Narożnik rozkładany z barkiem – idealne rozwiązanie do salonu

Naroznik rozkładany z barkiem Fokus

Ciężki dzień w pracy, mnóstwo obowiązków, a w domu bałagan? Nic tak nie sprawdza się na obolałe ciało i zmęczony umysł, jak narożnik rozkładany z barkiem. Z powodzeniem można z niego korzystać na co dzień lub od święta. Goszcząc domowników lub biesiadników, którzy szukają ukojenia w wygodnej sofie, gdy trunki zmogły ich z nóg. Czym wyróżnia się ów produkt? Przede wszystkim opatrzeniem w skrzętnie ukryty barek, jak i dodatkowym stoliczkiem, który przyda się nie tylko podczas spotkań w większym gronie, przy rozmaitych trunkach.

Wbudowany barek znalazł swoje miejsce w podłokietniku. Łatwo się do niego dostać, a jeszcze łatwiej ukryć to, co niekoniecznie ma być widoczne od razu po wejściu do pokoju. To, że mamy do czynienia z barkiem nie oznacza, iż można w nim umieścić jedynie butelki z trunkami. Potraktuj swój narożnik z barkiem w sposób dowolny. W tak doskonale ukrytym miejscu do przechowywania, może się znaleźć przestrzeń nie tylko na butelki z aromatycznym winem.
Narożnik z barkiem Fokus

Narożnik wypoczynkowy z barkiem cechuje wygląd i stylistyka, która wpisuje się praktycznie w dowolne wnętrze. Elegancki i klasyczny salon zyska na wyjątkowym wydaniu, a przede wszystkim praktycznym rozwiązaniu. Luksusowo urządzona przestrzeń, której bezkres sięga dalej niż nasza wyobraźnia, znajdzie równie luksusowy barek. A to wciąż nie wszystko! Narożnik rozkładany z barkiem wciąż oferuje bardzo wygodne miejsce do spania, jak i pojemnik na pościel. Może posłużyć do codziennego użytkowania domownikom, by koić i utulać do snu lub też znaleźć swoje miejsce w dodatkowej sypialni, by goście nie musieli po nocy wracać do domu.
Narożnik Fokus z barkiem

Na uwagę zasługuje kolejno wysoka jakość wykonania. Narożnik z barkiem to doskonale dobrane materiały. Precyzyjne, estetyczne i piękne wykonanie. Do wyboru szeroka paleta materiałów obiciowych i kolorystyka, by nawet najbardziej wysublimowane gusta, nie poczuły się pominięte. Narożnik wypoczynkowy z barkiem może zostać wykonany w wersji prawo- bądź lewostronnej, a w zestawie znajdują się dodatkowo trzy pasujące poduchy.

 

Artykuł opracowano przy współpracy z internetowym sklepem meblowym www.nameblowej.pl

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *