Sale konferencyjne w Polsce Południowej – dlaczego warto!

sale konferencyjne w Polsce Południowej

Szukasz obiektu, który posiada sale konferencyjne w Polsce Południowej? Sprawdź, jak prezentuje się oferta konferencyjna w województwach podkarpackim, małopolskim, dolnośląskim i opolskim.

Polska Południowa ma wiele do zaoferowania branży eventowej – liczne obiekty zróżnicowane pod wieloma względami, ze świetną infrastrukturą konferencyjną i bazą noclegową, moc atrakcji turystycznych i kulturalnych, dobry dojazd z innych zakątków kraju – samochodem, koleją czy samolotem. Sprawdźmy szczegóły!

 

Sale konferencyjne – województwo podkarpackie

W województwie podkarpackim znajdziemy prawie 100 obiektów, które posiadają sale konferencyjne. Znajdziemy tu zarówno hotele konferencyjne w standardzie do 4 gwiazdek, jak i ośrodki konferencyjno-szkoleniowe, mniejsze pensjonaty czy dwory, pałace i zamki, które dzisiaj służą jako przestrzeń konferencyjna i noclegowa. Wśród najpopularniejszych obiektów konferencyjnych na Podkarpaciu są właśnie takie obiekty – m.in.: Zespół Zamkowo-Pałacowy w Krasiczynie czy Zespół Zamkowo-Pałacowy w Baranowie Sandomierskim.

Stolica regionu – Rzeszów – jest prężnie rozwijającym się miastem, pełnym zabytków. Na Podkarpaciu znajdują się Bieszczady i Jezioro Solińskie oferujące liczne możliwości aktywnego wypoczynku. Na odwiedzających Podkarpacie czeka gros atrakcji!

 

Sale konferencyjne – województwo małopolskie

Województwo małopolskie, ze stolicą w Krakowie, oferuje organizatorom konferencji prawie 400 obiektów konferencyjnych. Konferencje w Małopolsce zorganizujemy nie tylko w Mieście Królów – wiele obiektów znajduje w się w górach, głównie w Zakopanem, ale także w Wieliczce, która słynie z zabytkowej kopalni soli.

Sale konferencyjne w Małopolsce są zróżnicowane pod wieloma względami – znajdziemy tu kameralne sale konferencyjne, jak i takie dla kilkutysięcznego audytorium. Konferencje zorganizujemy zarówno w hotelach konferencyjnych (także tych z 5 gwiazdkami), jak i w dużych centrach konferencyjnych (np. ICE Kraków). Taką przestrzeń posiadają też liczne dwory lub pałace w Małopolsce.

Atrakcji jest tutaj co nie miara – sam Kraków oferuje ich wiele, m.in. z zakresu kultury, sztuki, a także rozrywki. Górskie obiekty z kolei często stawiają na ofertę spa&wellness, a także aktywny wypoczynek.

 

sale konferencyjne w Polsce Południowej2

 

Sale konferencyjne – województwo dolnośląskie

W Dolnośląskim działa prawie 300 obiektów konferencyjnych – a w nich sale konferencyjne dostosowane do rozmaitych potrzeb. Obiekty różnią się wielkością, lokalizacją, ale też wystrojem wnętrz, standardem i oczywiście ceną. Jeżeli jednak zdecydujesz się na inną salę konferencyjną, to wyszukać wszystkie niezbędne informacje będziesz mógł na www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/dolnoslaskie/ .   Wśród najpopularniejszych obiektów znajdują się Qubus Hotel, Q Hotel czy Afrykarkium wrocławskiego Zoo.

Najwięcej obiektów konferencyjnych znajdziemy we Wrocławiu – miasto oferuje także wiele atrakcji kulturalnych i turystycznych. Cały region Dolnego Śląska  jest wyjątkowo ciekawy – zarówno pod kątem kultury, jak i historii, a także możliwości spędzenia wolnego czasu. To może być dodatkowy argument za organizacją konferencji właśnie tutaj!

 

Sale konferencyjne – województwo opolskie

W województwie opolskim dostępnych jest ponad 50 obiektów posiadających sale konferencyjne. Tutaj również znajdziemy obiekty na każdą kieszeń, odpowiadające rozmaitym oczekiwaniom – w sam raz na konferencję dla niewielkiej grupy, jak i kongres dla kilkuset osób. Wśród obiektów zlokalizowanych w Opolu i jego okolicach znajdziemy liczne hotele (np. Mercucre, Best Western Hotel Opole Centrum, Hotel DeSilva Opole Premium), a także obiekty takie jak pałace (Pałac Sulisław, Pałac Pawłowice) czy zamki (Zamek Moszna, Zamek Otmuchów).

Sam region ma wiele do zaoferowania, zarówno jeśli idzie o kulturę, historię, jak i atrakcje związane z aktywnym odpoczynkiem na łonie przyrody.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *