Prezent z grawerem – dla kogo?

2

Prezent dla każdego!

Grawerowanie to rzemiosło artystyczne. Jest w tej czynności dekoracyjnej element sztuk wizualnych i słowa. Na powierzchni szklanej umieszcza się estetyczną inskrypcję, czyli napis. Prezent w takiej formie jest szczególnie uroczystą formą uczczenia święta, jubileuszu, sukcesu lub wdzięczności. Prezent z grawerem to ekskluzywny dar, jednak nadaje się on jako podarunek dla każdego. Osobie wyższej hierarchią społeczną, której chcemy okazać wyjątkowy szacunek podarujemy grawer z dostojną sentencją lub z cytatem z literatury pięknej. Przyjacielowi lub kumplowi ofiarować można grawerowany kufel lub puchar z dowcipem słownym. Prezent z grawerem to prezent dla każdego. Trzeba tylko dobrać odpowiedni rodzaj szkła i stosowny napis. Taki prezent będzie pamiątką na całe życie, więc warto zainwestować w jego zakup. Nawet po wielu latach będzie on przypominał nasz uroczysty gest podarunkowy.

 

Wygraweruj wdzięczność

Prezent z grawerem nadaje się szczególnie do ofiarowania jako wyraz uznania dla osiągnięć lub dowód wdzięczności. Na pięknej, szklanej powierzchni umieścić można słowa szacunku, pamięci i doceniania czyjegoś trudu ofiarowanego nam w ważnych, życiowych sprawach. Może być to prezent dla promotora pracy naukowej, szefa, któremu dziękujemy za wieloletnią współpracę lub innych, ważnych osób. W tych przypadkach poleca się jako podkład pod inskrypcję czystą taflę szklaną, kolorową lub przezroczystą.

 

Słowa o obecności

Prezenty z grawerem są także niezwykle trafione dla przyjaciół i bliskich, szczególnie w ich ważnych momentach biografii. Narodziny dziecka, ślub, rocznica ślubu – to uroczystości, które dobrze upamiętnić słowami radości i dobrych życzeń. W kręgu rodziny i bliskich pozwolić sobie  możemy na swobodę doboru podkładu szklanego i więcej luzu w wyborze słów dedykowanych naszym najbliższym. Stosowne będą żarty i aluzje do wspólnych doświadczeń.

 

Prezent z grawerem jest dla każdego

Słowa towarzyszą nam w codziennej i odświętnej komunikacji. Prezent z grawerem to forma utrwalenia tych słów w wyjątkowym prezencie. Wygrawerować można wszystko: wdzięczność, miłość, przyjaźń i pamięć. Dlatego prezent z grawerem jest podarunkiem odpowiednim dla każdego obdarowywanego przez nas. Kluczowy jest tylko dobór jego formy, bardziej oficjalnej lub żartobliwej. Wszystko zależy od intencji, którą chcemy uwiecznić w prezencie.

Więcej pomysłów:  https://www.krysztaly3d.pl/prezent-dla-szefa

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *