Najlepsze wydanie „amerykańskiego snu”

buty

Z pewnością dla wielu z Was tytuł jest trochę tajemniczy, ale każda tajemnica prędzej czy później wychodzi na jaw. Tutaj nie będzie żadnego wyjątku. Otóż, tekst zostanie poświęcony marce Timberland – sklep Retrokicks. Marka ta dzięki swojej działalności jest takim „amerykańskim snem” w najlepszym wydaniu. Wiele osób może to potwierdzić – to nie są tylko słowa. Marka Timberland przekonała do siebie miliony ludzi na całym świecie. Jeśli są jakieś wątpliwości warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy miliony ludzi na całym świecie mogły popełnić błąd?

Tak naprawdę możemy mówić o ikonie

Naturalnie, że miliony ludzi na całym świecie nie popełniły błędu. Obecnie Timberland to ikona. O statusie ikony z pewnością marzy każda marka, ale ile z tych marzeń się spełnia? Na pewno niewiele. Zdobycie zaufania niewielkiej grupy osób wymaga pracy a tu mówimy o milionach ludzi na całym świecie. Co ciekawe Timberland podczas swojej działalności dba nie tylko o jakość. Marka znana jest również ze swoich pro-ekologicznych idei. Nie ma co ukrywać, że pro-ekologiczne idee nie są spotykane zbyt często, nad czym należy ubolewać. Trzeba dbać o ekologię. Na pewno jednak interesują Was konkrety co do tych pro-ekologicznych idei. Tak więc, co do konkretów to marka Timberland słynie z wykorzystania możliwie jak największej ilości materiałów związanych z recyklingiem. Właściwie można powiedzieć, że takie podejście to znakomity przykład dla innych marek. Pytanie jednak czy ten przykład zostanie wykorzystany tak, jak należy.

Najpierw jakość potem cena

Na koniec kilka słów o tym co jest ważniejsze – jakość czy cena? Ważniejsza jest jakość. Od razu musimy też powiedzieć, że ten fakt ma związek z każdą marką. Być może część z Państwa zastanawia się teraz z czego wynika większe zwracanie uwagi na cenę. Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Rzeczywistość jest taka, że mamy niepisaną zasada – za wysoką jakością idzie wysoka cena (co prawda powinny znaleźć się jakieś wyjątki od tej zasady, ale nie chodzi tutaj o skupianie się na nich).

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *