prezent walentynkowy dla chłopaka

Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakochanych. Nieliczne szczęściary albo już kupiły swojemu ukochanemu prezent, albo przynajmniej wiedzą, co ma nim być. Jednak większość z nas zapewne wciąż jeszcze zastanawia się – co kupić chłopakowi na Walentynki?

Prezent na Walentynki dla chłopaka to nie taki prosty wybór. W grę nie wchodzą typowe walentynkowe gadżety – choć my chętnie je przyjmujemy, serduszka i różowości nie trafiają, niestety, w gust naszych mężczyzn.

Typowym prezentem walentynkowym – dla obu płci – jest bielizna. Zakup bokserek lub seksownych slipków jest dobrym pomysłem, o ile pozostajemy w dłuższym związku. W przypadku par o krótszym stażu, bieliźniane prezenty mogą zostać przez obdarowanego uznane za zbyt odważne. W żadnym wypadku nie należy też kupować ukochanemu bielizny rodem z filmu porno, nawet, jeśli uważamy, że świetnie by w niej wyglądał. Męskie stringi czy slipy z kieszonkami na genitalia nigdy nie są dobrym pomysłem.

Ciekawą propozycją na prezent dla faceta będzie jakiś typowo męski gadżet – na przykład scyzoryk, piersiówka, wieczne pióro, wizytownik – w eleganckim, luksusowym wydaniu. Jeżeli partner jest palaczem, mamy ułatwione zadanie – w sklepach trafimy na bardzo duży wybór eleganckich akcesoriów do palenia, takich jak zapalniczki benzynowe, papierośnice, czy artystycznie wykonane popielniczki.

Jeśli nasz ukochany ma jakąś pasję – na pewno ucieszy go prezent z nią związany. Ale uwaga – jeśli hobby chłopaka jest dla nas czarną magią, warto wcześniej podpytać go dyskretnie, czego potrzebuje. Nie znając się na danym temacie, łatwo kupić coś tylko pozornie przydatnego – może okazać się, że wybrane przez nas przynęty nie nadają się do ryb, jakie łowi nasz partner, bądź też – dłutka do rodzaju drewna, w jakim lubi pracować.

Sprawdzonym i zawsze odpowiednim prezentem będzie płyta ulubionego artysty, czy książka ulubionego autora. Nie ulegajmy pokusie kupienia partnerowi czegoś, co podoba się tylko nam – nie przekonamy go w ten sposób do swoich gustów, a przecież to jego ma ucieszyć prezent.

Na koniec, warto też pamiętać, że, tak naprawdę, każdy prezent cieszy obdarowanego – jeśli tylko wręczany jest z miłością.

———–
Zdjęcie: pixabay.com/Ben_Kerckx
CC-License: CC0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *