Idealny prezent walentynkowy dla partnera

prezent walentynkowy dla chłopaka

Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakochanych. Nieliczne szczęściary albo już kupiły swojemu ukochanemu prezent, albo przynajmniej wiedzą, co ma nim być. Jednak większość z nas zapewne wciąż jeszcze zastanawia się – co kupić chłopakowi na Walentynki?

Prezent na Walentynki dla chłopaka to nie taki prosty wybór. W grę nie wchodzą typowe walentynkowe gadżety – choć my chętnie je przyjmujemy, serduszka i różowości nie trafiają, niestety, w gust naszych mężczyzn.

Typowym prezentem walentynkowym – dla obu płci – jest bielizna. Zakup bokserek lub seksownych slipków jest dobrym pomysłem, o ile pozostajemy w dłuższym związku. W przypadku par o krótszym stażu, bieliźniane prezenty mogą zostać przez obdarowanego uznane za zbyt odważne. W żadnym wypadku nie należy też kupować ukochanemu bielizny rodem z filmu porno, nawet, jeśli uważamy, że świetnie by w niej wyglądał. Męskie stringi czy slipy z kieszonkami na genitalia nigdy nie są dobrym pomysłem.

Ciekawą propozycją na prezent dla faceta będzie jakiś typowo męski gadżet – na przykład scyzoryk, piersiówka, wieczne pióro, wizytownik – w eleganckim, luksusowym wydaniu. Jeżeli partner jest palaczem, mamy ułatwione zadanie – w sklepach trafimy na bardzo duży wybór eleganckich akcesoriów do palenia, takich jak zapalniczki benzynowe, papierośnice, czy artystycznie wykonane popielniczki.

Jeśli nasz ukochany ma jakąś pasję – na pewno ucieszy go prezent z nią związany. Ale uwaga – jeśli hobby chłopaka jest dla nas czarną magią, warto wcześniej podpytać go dyskretnie, czego potrzebuje. Nie znając się na danym temacie, łatwo kupić coś tylko pozornie przydatnego – może okazać się, że wybrane przez nas przynęty nie nadają się do ryb, jakie łowi nasz partner, bądź też – dłutka do rodzaju drewna, w jakim lubi pracować.

Sprawdzonym i zawsze odpowiednim prezentem będzie płyta ulubionego artysty, czy książka ulubionego autora. Nie ulegajmy pokusie kupienia partnerowi czegoś, co podoba się tylko nam – nie przekonamy go w ten sposób do swoich gustów, a przecież to jego ma ucieszyć prezent.

Na koniec, warto też pamiętać, że, tak naprawdę, każdy prezent cieszy obdarowanego – jeśli tylko wręczany jest z miłością.

———–
Zdjęcie: pixabay.com/Ben_Kerckx
CC-License: CC0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *